„30 km na 30-lecie szkoły"

96 (korekta) uczestników /dzieci; rodzice/ świetnie uporało się z wyznaczonym celem! Łącznie przepłynięto od godz. 11.oo do 12.oo 2182 długości basenu, co dało 54550m /54,550km/! Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim za udział w tej wyjątkowej imprezie pływackiej. Na zamieszczonym zdjęciu nie ma wszystkich uczestników, ponieważ część z płynących kończyła wcześniej i udała się do domu.

„30 km na 30-lecie szkoły"

Z okazji przypadającego w tym roku 30 – lecia Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie przepłyniemy 30 km czyli 1200 basenów.

W imprezie będą brali udział uczniowie, rodzice i nauczyciele, każdy z uczestników przepływa określoną liczbę długości basenu.

Impreza odbędzie się w dniu 07.05.2016 r. (sobota) na Basenie Miejskim przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie.

Początek godz. 11.00

Organizatorzy: Dyrekcja Szkoły, Kierownictwo Basenu, nauczyciele wychowania fizycznego SP nr 4

Szczegółowe informacje u nauczyciela Ryszarda Kopackiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY