EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU

Nasza szkoła wzięła udział w I EDYCJI EUROPEJSKIEGO DNIA SPORTU. Inicjatorem ogólnoeuropejskiej akcji jest KOMISJA EUROPEJSKA, która ustanowiła właśnie dzień 25 września EUROPEJSKIM DNIEM SPORTU. W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w w 3 konkurencjach, tj. biegu na 20m /szybkość/; skoku w dal /skoczność/ i rzucie piłką lekarską /1kg - klasy I-III i 2kg - klasy IV-VI/. Każda biorąca udział klasa podsumuje swoje wyniki na lekcjach matematyki. Po otrzymaniu wyników podamy wyniki /uśrednione/ uzyskane przez poszczególne klasy. Będziemy mogli ocenić, jakie strony naszej motoryki /szybkość; skoczność; siła/ są mocną stroną, a jakie będziemy starali się poprawić na zajęciach sportowych i rekreacyjnych. Składam gorące podziękowania i gratulacje wszystkim uczestnikom,dyrekcji szkoły, nauczycielom wf oraz wychowawcom i uczennicom klasy 6b /protokołowały zawody/ za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu konkurencji, w których udział wzięło blisko 500 uczniów - koordynator projektu: Andrzej Matuszewski.

2015-09-25 19:09

MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABACH

26 września 2015 r. w Goliszowie....

2015-09-23 12:22