III CZWÓRKOWE DYKTANDO ZA NAMI

W tym roku w związku z obchodami 30-lecia szkoły Dyktando przebiegało pod hasłem „Dyktando Trzecie na Trzydziestolecie". Ortograficzne potyczki cieszyły się sporym zainteresowaniem. Najpierw 18 maja do zmagań przystąpili nauczyciele i rodzice, a wreszcie w zeszły poniedziałek 23 maja sprawdzić mogli się uczniowie. Dyktando pisali wytypowani przez swoich polonistów uczniowie klas IV – VI, a także kilku odważnych uczniów klas III.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce i tytuł Czwórkowego Mistrza Ortografii zdobył Michał Janusz z klasy VI a

II miejsce i tytuł Czwórkowego Wicemistrza Ortografii przypadł Julii Wołoszyn z klasy VI a

III miejsce i tytuł II Czwórkowego Wicemistrza Ortografii należy się Agnieszce Wawroniak z klasy VI b

Najmłodsi uczestnicy Czwórkowego Dyktanda, czyli trzecioklasiści uzyskali następujące wyniki:

I miejsce  - Marcel Sobiechowski z klasy III c

II miejsceNatalia Roznowska z klasy III c

III miejsceHanna Sikora z klasy III c

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Dyktando przygotowały i przeprowadziły panie: Aneta Czapska i Beata Wawrzeńczyk, które zapraszają wszystkich na Chojnowskie Dyktando już 2 czerwca!

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)