„Malujemy igłą"

wystawa prac haftu krzyżykowego uczniów klas III

ze świetlicy

W tym roku szkolnym, grupa uczniów z klas trzecich ze świetlicy, pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Chopkowicz, przez siedem miesięcy poznawała tajniki haftu krzyżykowego.

Ukoronowaniem ich niełatwej pracy było otwarcie wystawy zatytułowanej  „Malujemy igłą". W dniu 27.05.2014r w holu szkoły p. dyrektor Elżbieta Borysewicz pogratulowała uczniom za pięknie wykonane prace oraz wręczyła im pamiątkowe dyplomy.

Dyplomy otrzymali:

Dorota Druzga, Alicja Druzga, Anna Tersa, Agnieszka Jakubiak, Agata Zderska, Julia Wiśniewska, Julia Jablońska, Aleksandra Wieleżew, Wiktoria Rybczyńska, Patryk Kowalczyk.

Wystawę można oglądać do końca tygodnia. Zapraszamy!

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

Więcej zdjęć w galerii