Groby piszą historię……

Akcja uczniów ze Szkoły podstawowej nr 4 w Chojnowie, należących do grupy Eucharystycznego Ruchu Młodych po raz kolejny została zauważona przez najważniejsze katolickie serwisy informacyjne z kraju i ze świata (mdz. in. Radio Watykańskie, Katolicką Agencję Informacyjną). Pomysł sprzątania grobów zaniedbanych nie jest nowym pomysłem. Jednak nasi uczniowie nie tylko sprzątają, ale też przez cały rok troszczą się o odnowiony grób, szukają informacji o zmarłym człowieku, przyprowadzają swoich bliskich, aby razem pomodlić się za zmarłego. Tegoroczna akcja została przeprowadzona w poniedziałek, 27.10.2014 r. Gratulujemy uczniom wrażliwości i zaangażowania.

Przebieg akcji został zrelacjonowany przez Radio Plus Legnica - ZOBACZ TUTAJ

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII