KONKURS, WYSTAWA, KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

TO WSZYSTKO W NASZEJ BIBLIOTECE!!!

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, zadumy, a przede wszystkim nastroju świątecznego. Biblioteka szkolna ogłosiła konkurs w dwóch kategoriach: ozdoby i stroiki. Uczniowie licznie przystąpili do konkursu, wykonując przepiękne dekoracje świąteczne, przez co  komisja miała nie lada "orzech do zgryzienia". Stroiki i ozdoby przez kilka dni zdobiły szkolną bibliotekę i przyciągały dzieci do oglądania wystawy, a  nawet do podpatrzenia i wykonania własnej ozdoby na konkurs.

W czwartek 18 grudnia tuż, tuż przed świętami na szkolnym holu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród przez wicedyrektorkę p. Beatę Miler-Kornicką. Po wręczeniu dyplomów i upominków odbył się kiermasz bożonarodzeniowy.

Wyniki konkursu:

Stroik świąteczny

I miejsce – Luberda Debora kl. III c

II miejsce – Hanna Kaczmarek kl. IV a

III miejsce – Emilia Kopczyńska kl. II a

Ozdoby świąteczne

I miejsce – Aleksandra Wolska kl. III c

II miejsce – Vanessa Malosczyk kl. I c

III miejsce – Alan Sobczak kl. II c

Natalia Zawadzka kl. I d

Anastazja Chrzanowska kl. II a

Dorota Druzga kl. IV b

GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW ORAZ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU !!!

E.R

zdjęcia:  www.chojnow.pl

(szerokość: 375 / wysokość: 562)  (szerokość: 375 / wysokość: 562)

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)