Wernisaż pokonkursowej wystawy

„Commentry – Egelsbach – Mnichovo Hradiště"

i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

19 maja 2017 r. o godz. 11.00 w MBP odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy „Commentry – Egelsbach – Mnichovo Hradiště"oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy ukazującej miasta partnerskie: Commentry, Egelsbach, Mnichovo Hradiště.

Organizator:

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie i Chojnowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Miast Partnerskich

Wyniki konkursu:

Martyna Skrzynecka z klasy V c - II miejsce

Dawid Merunowicz z klasy V a - II miejsce

Uczniowie wyróżnieni:

Adrian Bojda kl. V b, Oliwia Kupiec kl. V a, Anna Gorzyńska kl. VI a, Dominika Hołda kl. IV b, Agnieszka Jakubiak kl. VI c, Willem Kerstens kl. VI c, Amelia Kruk kl. IV c, Maciej Kućko kl. V b, Debora Luberda kl. V c, Maja Marysiewicz kl. V b, Mateusz Metanowski kl. IV c, Wojciech Olbrych kl. IV b.

Wręczenie nagród odbędzie się tego samego dnia, 19 maja o godz. 16.00, na uroczystości w MOKSiR.

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Więcej zdjęć w galerii E.R