KONKURS CZYTELNICZY

„ZNAM WIERSZE JULIANA TUWIMA"

W październiku z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych przeprowadzone zostały konkursy plastyczne dla uczniów z klas I-III i IV-VII, a 18 października odbył się drużynowy konkurs czytelniczy pt. "Znam wiersze J. Tuwima"  dla klas trzecich. Uczniowie zapoznali się wcześniej z wierszami naszego poety. Podczas konkursu musieli wykazać się dużą znajomością poezji Tuwima. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze. Dzieci postanowiły zachęcić do czytania swoich kolegów i koleżanki, ponieważ bardzo podobały im się przeczytane wiersze. Drużyny za osiągnięcia otrzymały dyplomy dla swoich klas.

Maria Lis i Elżbieta Rusiecka

Wyniki drużynowego konkursu:

I miejsca - klasa III c

II miejsce - klasa III d

III miejsca – klasa III a

III miejsce – klasa III b

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

Więcej zdjęć w galerii  E.R