„Dom i serce: wiele sposobów na bycie Hobbitem" – obchody

Światowego Dnia Czytania Tolkiena – międzyszkolny konkurs.

(szerokość: 375 / wysokość: 280)Wszystkich uczestników powitały organizatorki: pani Anna Kopyra i p. Ewa Wołoszyn. Na początku uczennica z gimnazjum przeczytano fragment z książki „Hobbit, czyli tam i z powrotem".  Następnie p. Anna Kopyra zapoznała uczniów ze SP 3 i SP 4 w Chojnowie z zasadami konkursu. W zabawie wzięły po 2 drużyny z każdej szkoły. Każda z grup miała swoich przewodników – uczniów z gimnazjum. Konkurencje były trudne, wymagały spostrzegawczości i życzliwości, która była również oceniana. Grupy miały możliwość zdobyć punkty rozwiązując zagadki. Uczniowie z naszej szkoły wcieliły się w dwie drużyny: drużyna „Hobbitów" i „Ludzi". I to nasze drużyny zdobyły najwięcej punktów i musiały rywalizować między sobą.  Zwyciężyła grupa reprezentująca „Hobbitów" i zajęli pierwsze miejsce, drugi nasz zespół „Ludzie" – zdobyli drugie miejsce.

Gratulujemy uczennicom z klasy V c za zdobycie I miejsca w konkursie.

Dziękujemy za zaproszenie organizatorkom imprezy czytelniczej i konkursu.

Bibliotekarz Elżbieta Rusiecka

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII  E.R