Uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu

„ORZEŁ BIAŁY-NASZA DUMA"- etap szkolny

Organizatorem konkursu „ORZEŁ BIAŁY-NASZA DUMA" byli senatorowie RP.

W naszej szkole do konkursu przystąpiło 22 uczniów, ale tylko trzy prace mogły przejść do etapu okręgowego. Prace były wykonane różnymi technikami plastycznymi i komisja w składzie dyrektor p. B. Miler-Kornicka, p. Małgorzata Cieśla, p. Maciej Zderski wybrała najciekawsze i bardzo pracochłonne orły.

W szkole I miejsce zajęły:

Julita Czarnecka, Natalia Mazurkiewicz, Patrycja Skuła

II miejsce: Agata Zderska

III miejsce: Natalia Roznowska

W etapie okręgowym wpłynęło do  biura senatorskiego p. Doroty Czudowskiej aż 97 prac plastycznych z 33 szkół.

25 prac otrzymało wyróżnienia , w tym orzeł-gobelin Julity Czarneckiej z naszej szkoły.

Prace uczennic, które zajęły pierwsze miejsce w szkole, będzie można obejrzeć w listopadzie  b.r. w Muzeum Miedzi w Legnicy.

Praca Julity Czarneckiej

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie.

17.04. pani dyrektor B. Miler-Kornicka wręczyła uczestnikom konkursu nagrody książkowe oraz okolicznościowe dyplomy.

Fundatorem nagród i dyplomów był dyrektor Christian Schmoll, HORMANN Legnica.

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

Więcej zdjęć w galerii    E.R