GRALANDIA

(szerokość: 190 / wysokość: 253)Gry planszowe, są one doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji i komputera, smartfona. Zapewniają dobrą zabawę, umożliwiają odreagowanie szkolnych stresów i pozwalają wczuć się nieznane dotąd role. Nie tylko bawią, ale w jednakowym stopniu rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie. Rozwijają  umiejętności społeczne i interpersonalne. Raz w tygodniu dzieci z klas II a oraz II c razem z wychowawcą świetlicy w gdzinnach porannych organizują zawody gier planszowych w szkolnej Gralandii. Dzieci bardzo chętnie korzystają z miejsca wyznaczonego na chwilę z grami planszowymi, poprzez wspólną zabawę odkrywają wiele zainteresowań.

Aleksandra Korba

(szerokość: 375 / wysokość: 500) (szerokość: 375 / wysokość: 500)

E.R