100 KILOMETRÓW NA 100-LECIE

NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

W sobotę – 10.11. – o godz. 12.00. nasza szkoła na sportowo uczciła 100-lecie niepodległości Polski. Na Basenie Miejskim 96 uczniów i 6 rodziców przepłynęło dystans 112 km. i 950 m. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, na trybunach kibicowało wielu rodziców, uczniów i nauczycieli, którzy przynieśli ze sobą transparenty z niepodległościowymi hasłami.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a nauczycielom wychowania fizycznego i Radzie Rodziców za zaangażowanie w przygotowania imprezy.

Więcej zdjęć w galerii        wst. E.R