BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE – KONKURS ŚWIETLICOWY

KLAS II B I II D

W ostatnim tygodniu przed feriami w świetlicy szkolnej bardzo dużo mówiliśmy o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Dzieci przypomniały i utrwaliły sobie: podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych, wszystkie numery alarmowe oraz  procedurę składania meldunku w razie wypadku, a także jak odpowiednio ubrać się na dwór podczas minusowej temperatury. Świetliczaki aktywnie uczestniczyły w tworzeniu regulaminu bezpiecznych ferii, wspaniale pracując w grupie. Ostatnim etapem tygodniowych zajęć był konkurs plastyczny pt.: „MOJE BEZPIECZNE FERIE". Dzieci podeszły poważnie do tematu, starając się uwzględnić wszystkie wcześniej poznane zasady. Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I miejsce Nadia Kot

III miejsce Aleksandra Gawluk

III miejsce Hanna Seweryniak

Mateusz Budzan

Natalia Hołowacz

Natan Nowogrodzki

Wygranym jeszcze raz serdecznie gratuluję!

Wychowawca świetlicy Małgorzata Kozioł

E.R