Konkurs na piosenkę świetlicową

W dniu 28 marca 2012 r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs na piosenkę świetlicową. W turnieju brały udział wszystkie grupy świetlicowe z klas pierwszych, drugich i trzecich przygotowane przez swoich wychowawców. Występ oceniało jury w składzie: p. dyrektor Elżbieta Borysewicz, bibliotekarka p. Elżbieta Rusiecka, nauczyciel muzyki p. Zenon Chmielewski, a organizatorem i pomysłodawcą konkursu piosenki świetlicowej była p. Dorota Chopkowicz.

Pierwszaki wystąpiły z piosenką biesiadną „Świetlica radosna" w strojach wiosennych na styl ludowy. Uczniów przygotowała p. Dorota Chopkowicz i Bożena Szarek. Następnie zaprezentowali się uczniowie klas trzecich przygotowani przez p. Malwinę Rząsę, rapując piosenkę „Nasza świetlica, hej", wystąpili w strojach moro. Na koniec zaprezentowała się grupa p. Teresy Miłuch z klas drugich z piosenką „Piosenka świetlicy", wystąpiła w strojach kibiców i piłkarzy. Wszyscy uczestnicy z radością dopingowali się wzajemnie.

Podczas owocnych obrad jury grupa dzieci z klas trzecich umiliła czas wszystkim uczestnikom układem tanecznym.

Jury postanowiło przyznać:

I miejsce grupa z klas trzecich

II miejsce grupa z klas pierwszych

II miejsce grupa z klas drugich

NA ZAKOŃCZENIE DZIECI OTRZYMAŁY CZEKOLADOWE JAJKA

Więcej zdjęć w galerii