„SPOTKAJMY SIĘ W CZWÓRCE"

W dniu 23.01.2013 i 15.02.2013 dzieci ze świetlicy gościły swoje młodsze koleżanki i kolegów z Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 3 w Chojnowie.

Niespodzianką dla przedszkolnych grup „zerowych" był teatrzyk pod tytułem „W krainie baśni" przygotowany pod kierunkiem pań: Bożeny Szarek i Doroty Chopkowicz w wykonaniu uczniów ze świetlicy z klas drugich i pierwszych. Przedstawienie przedszkolakom i ich paniom bardzo się podobało.

Następnie dzieci zwiedzały naszą szkołę, m.in. salę teatralną, pracownię komputerową, pracownię przyrodniczą z tablicą interaktywną, salę audio, bibliotekę i spotkały się z pielęgniarką szkolną panią Grażyną Mazur.

Na pamiątkę pobytu przedszkolaki otrzymały broszurki dotyczące naszej szkoły.

(szerokość: 375 / wysokość: 248)  (szerokość: 375 / wysokość: 248)

(szerokość: 375 / wysokość: 248)  (szerokość: 375 / wysokość: 296)

(szerokość: 375 / wysokość: 248)  (szerokość: 375 / wysokość: 248)

Więcej zdjęć w galerii                      E.R