AKCJA KRWIODAWSTWA W NASZEJ SZKOLE

"Twoja krew darem życia"

(szerokość: 156 / wysokość: 143)Już po raz drugi  w naszej szkole została zorganizowana akcja krwiodawstwa. Organizatorem tej wspaniałej akcji niosącej życie jest p. Grażyna Mazur ze wsparciem p. dyrektor Elżbiety Borysewicz. W dniu 11.05.2013 r. zgłosiło się 70 chętnych, z różnych przyczyn zdrowotnych zarejestrowanych mogło być 54 dawców, a po badaniach lekarskich do oddania krwi zostało zakwalifikowanych 38 dawców. Pozyskano 17 litrów krwi, która uratuje nie jedno życie.

Dziękujemy za promocję akcji aptekom: „Słoneczko" i „Intermarche", Przychodni Rejonowej i NZOZ „Kwapisz", parafii św. Piotra i Pawła w Chojnowie. Słowa podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców oraz wolontariuszek z klasy VI a.

Akcja udała się dzięki wsparciu naszej pielegniarki, dyrekcji, wszystkich zaangażowanych, a przede wszystkim ludzi „dobrego serca, którzy oddali w tym dniu  krew.

DZIĘKUJEMY!!!

foto: www.chojnow.pl