PODSUMOWANIE KONKURSU

SZOPEK I STROIKÓW

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci po raz kolejny nagrodziło „Najpiękniejsze Szopki i Stroiki Bożonarodzeniowe". Uroczyste podsumowanie połączone z wystawą prac odbyło się 15 grudnia w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Legnicy. Wszystkie prace dzieci zachwycały swym wdziękiem i precyzją, ale nieliczni mogli stanąć na podium.

Najpiękniejszy w naszym Regionie stroik w tym roku wykonał

Paweł Marciniszyn z klasy III B - I miejsce

(szerokość: 375 / wysokość: 371)(szerokość: 375 / wysokość: 318)(szerokość: 375 / wysokość: 640)(szerokość: 375 / wysokość: 514)

W kategorii Szopki wyróżnienie z naszej szkoły otrzymała

Julia Kasprzak z klasy VI C

W magicznym nastroju ze świątecznymi życzeniami uczniowie z naszej szkoły odebrali nagrody i wyróżnienia od Prezesa TPD i sponsorów konkursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Aleksandra Halikowska