W naszej szkole we wrześniu i w październiku prowadzona była akcja zbiórki kasztanów i karmy dla zwierząt. Organizatorki - pani Barbara Słotwińska i pani Alina Kozubska dziękują wychowawcom za pomoc w przeprowadzeniu akcji. Szczególne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyłączyli się do działań mających na celu wsparcie fundacji "Stacyjka Maltusia" - uczniom i ich rodzicom, zwłaszcza klas 1-6.  "Stacyjka Maltusia" od lat zajmuje się pomocą zwierzętom. Pomimo pandemii coroczna akcja pomocy zwierzakom prowadzona w naszej szkole odbyła się i zakończyła sukcesem. Zebrano 703 kg kasztanów, za które otrzymano 423 zł oraz wiele puszek karmy i materiałów przydatnych w opiece nad zwierzętami. Wszystko zostanie przekazane przedstawicielom fundacji.

Dziękujemy!
Warto pomagać :-)