URODZINY KOPCIUSZKA"

10.02.2011

Jak co roku w czytelni odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Uczniowie obejrzeli krótką inscenizację pt. Urodziny Kopciuszka", następnie odpowiadali na pytania zadawane przez prowadzących czyli: Weronikę Szułę, Weronikę Bielecką , Natalię Małecką i Marcela Chlebosza. Młodzi aktorzy przygotowali dla pierwszaków zagadki, krzyżówki. Uczniowie pięknie odczytali prośby książki. Po małym egzaminie pani dyrektor odczytała akt pasowanie na czytelnika i dokonała pasowania książką.

Spotkanie z aktorami spotkało się z uznaniem młodej widowni.

(szerokość: 564 / wysokość: 423)  (szerokość: 564 / wysokość: 423) (szerokość: 564 / wysokość: 423)