ZIMOWISKO 2015: KARPACZ I GŁUCHOŁAZY

Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przygotowuje ofertę wypoczynku w czasie ferii zimowych, które w nadchodzącym roku 2015 rozpoczynają się już 17 stycznia. Przygotowujemy dwie propozycje w cyklach 8-dniowych w sprawdzonym już miejscu Karpaczu i oraz po raz pierwszy w Głuchołazach.

KARPACZ

I turnus – 17-24.01.2015
II turnus – 24-31.01.2015

Zakwaterowanie w ośrodku przyjaznym dzieciom w centrum Karpacza, pokoje z łazienkami – Ośrodek Wypoczynkowy Morion, ul. Nad Łomnicą 7.

Koszt: 650 zł. (cena zawiera: dojazd i powrót autokarem, pełne zakwaterowanie w pokojach z łazienkami, wyżywienie, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu, obiad oraz dodatki, ciasta i owoce, opieka wychowawcza i pielęgniarska, kąpiel w aqua parku, jazda na łyżwach na lodowisku, wycieczki do Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry, bogaty program rekreacyjny: konkursy z nagrodami, zwiedzanie muzeów, zawody sportowe, dyskoteki, gry i zabawy, paczki ze słodyczami na drogę powrotną).

GŁUCHOŁAZY

I turnus – 17-24.01.2015

Zakwaterowanie w Ośrodku "Banderoza" w Głuchołazach, ul. Powstańców Śląskich 23

Koszt: 570 zł. (cena zawiera: wypoczynek z górskim otoczeniu na granicy z Czechami, dojazd i powrót autokarem, pełne zakwaterowanie w pokojach bez łazienek, wyżywienie, śniadania i kolacje, obiad oraz dodatki, opieka wychowawcza i pielęgniarska, jazda na łyżwach na lodowisku, wycieczki do Czech dla dzieci posiadających dowód osobisty lub paszport – można wyrobić bezpłatnie, bogaty program rekreacyjny: konkursy z nagrodami, zwiedzanie muzeów, zawody sportowe, dyskoteki, gry i zabawy, paczki ze słodyczami na drogę powrotną)

REZERWACJA MIEJSC

Rezerwacja miejsca na zimowisko do Karpacza wiąże się z pobraniem karty kwalifikacyjnej (biuro TPD, al. Orła Białego 2 w Legnicy) oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł. Należność za zimowisko można wpłacać w ratach (ostatnia wpłata najpóźniej do 10 stycznia 2015). Karty kwalifikacyjne dla dzieci spoza Legnicy możemy wysłać drogą pocztową.

Uwaga – karty na zimowisko do Głuchołaz będą wydawane po zgromadzeniu przynajmniej 30 uczestników, prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w zimowisku tel. 76 724-51-09. W przypadku dużego zainteresowania istnieje możliwość zorganizowania II turnusu w Głuchołazach. O szczegółach zimowiska w Głuchołazach będziemy informować na bieżąco.

************************************************************************