ENGLISH MURALS

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wpisywania murali w języku angielskim (English Murals). Obok sali z języka niemieckiego 106 znajduje się tablica, na której każdy uczeń może wpisać złote myśli czy ciekawe i mądre zdania w języku angielskim, które możemy znaleźć wszędzie np. na okładkach zeszytów, nadrukach na koszulkach, w kalendarzach szkolnych itp.).

Zachęcamy wszystkich miłośników języka angielskiego do poszerzenia  grona osób, które uczą się języka obcego z pasją,  nie tylko na lekcji ale również  w czasie wolnym.

Uczniowie z klasy Via, VIc i Vc już wpisali swoje murale!!! Zobaczcie sami!

Sabina Kaszowska

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)