Jasełka w SP4

Jasełka - to widowiska o Bożym Narodzeniu. Ich treścią jest historia o przyjściu Jezusa na świat w Betlejem i spisku Heroda.

Co  roku Narodzenie Pańskie  przedstawiane jest przez uczniów naszej szkoły niezwykle barwnie i ciekawie. Misterium uświadamia nam, jak należy właściwie postępować. Przedstawienia bardzo podobają się dyrekcji szkoły, nauczycielom, uczniom oraz rodzicom. Podziękowania należą się aktorom biorącym udział w przedstawieniu oraz katechetom uczącym w naszej szkole. Obsadę aktorską co roku wspiera chór szkolny wraz z opiekunem panem Zenonem Chmielewskim. Oprawa muzyczna sprawia, że wszyscy poddają się świątecznemu nastrojowi. Miejmy nadzieję, że tak jak w przedstawieniu, serca ludzkie pozostaną gorące i otwarte na bożonarodzeniowe przesłanie.

Jasełka 2008

Jasełka 2009