Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

w SP nr 3 - sukces naszych uczniów.

W czwartek 28 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego. Brało w nim udział 70 uczniów z pieciu szkół podstawowych: SP nr 3 w Chojnowie, SP nr 4 w Chojnowie oraz szkoły z Okmian, Rokitek oraz Krzywej. Uczniowie musieli zmierzyć się z testami sprawdzającymi ich wiedzę językową – zadania obejmowały czytanie ze zrozumieniem, znajomość gramatyki oraz słownictwa danego języka. Uczniowie „Czwórki" rozwiązywali test z języka angielskiego i udało im się stanąć na podium tych językowych zmagań.

(szerokość: 124 / wysokość: 93)(szerokość: 124 / wysokość: 93)(szerokość: 124 / wysokość: 93)(szerokość: 124 / wysokość: 93)(szerokość: 124 / wysokość: 93)

sp3.chojnow.eu

W kategorii klas IV

Hubert Kupczyński z kl. IV a zajął I miejsce

W kategorii klas V

Mikołaj Wołoszyn z kl. V c zajął II miejsce

W kategorii klas VI

Michał Janusz z klasy VI a zajął I miejsce

Gratulujemy uczniom i życzymy im dalszych sukcesów na polu językowym. Gratulacje i podziękowania za przygotowanie uczniów także dla nauczycielek języka angielskiego – p. Anety Czapskiej, p. Sabiny Kaszowskiej oraz p. Justyny Dziubak – Sobiechowskiej.

(szerokość: 730 / wysokość: 547)  (szerokość: 730 / wysokość: 547)

zdjęcia: sp3.chojnow.eu