WyglÄ…da dobrze

18 czerwca 2007r o godz. 13.00. - 17.00.

odbędzie się kiermasz książek!

Zakończenie Roku Szkolnego 2006/2007

o godz. 8.00.

APEL DO RODZICÓW!

Szanowni Rodzice!

W zwiÄ…zku z wieloma tragicznymi wypadkami na naszych drogach, gorÄ…co zwracamy siÄ™ do Was o pomoc w edukacji dzieci w zakresie bezpiecznego poruszania siÄ™ poza domem. Jest to nasz wspólny obowiÄ…zek - nauczycieli, opiekunów, wychowawców, a w szczególnoÅ›ci rodziców.

Bardzo czÄ™sto wypadki samochodowe spowodowane przez najmÅ‚odszych nie wynikajÄ… z niewiedzy, lecz z brawury i bezmyÅ›lnoÅ›ci. Prosimy wiÄ™c, aby przed każdym wyjÅ›ciem dziecka z domu, przypominać mu o bezpiecznym zachowaniu siÄ™ na drodze, o bezpieczeÅ„stwie w czasie zabaw, podczas jazdy na rowerze i na rolkach. Należy uÅ›wiadomić dzieciom, że w myÅ›l przepisów ruchu drogowego, jazda na rolkach po jezdni jest niedozwolona, gdyż poruszajÄ… siÄ™ po niej tylko "osoby kierujÄ…ce pojazdem". Można poruszać siÄ™ na rolkach tylko po chodniku, nie stwarzajÄ…c zagrożenia dla pieszych.

Drodzy rodzice, wszelkie Wasze przestrogi dotyczace wÅ‚aÅ›ciwych zachowaÅ„ dzieci w ruchu drogowym przyczyniÄ… siÄ™ do zmniejszenia wypadków, szczególnie w okresie wakacji.

W trosce o ochronÄ™ najmÅ‚odszych na drogach, prosimy o uwzglÄ™dnienie apelu Komendy Wojewódzkiej Policji we WrocÅ‚awiu o zastosowanie elementów odblaskowych w mundurkach szkolnych i zakupieniu ich dla swoich pociech.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr4

w Chojnowie

MIEDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

W roku szkolnym 2006/2007 uczniowie SP3 i SP4 zostali zaproszeni do udziaÅ‚u w konkursie plastycznym i fotograficznym „Moja MaÅ‚a Ojczyzna – Chojnów i Okolice"

Celem konkursu byÅ‚o ksztaÅ‚towanie postaw patriotycznych, pogÅ‚Ä™bianie wiedzy o regionie oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej.

Konkurs byÅ‚ adresowany do dzieci z klas I-VI. Ze wszystkich zÅ‚ożonych 84 prac speÅ‚niajÄ…cych warunki regulaminu jury wytypowaÅ‚o najlepsze z nich do nagród i wyróżnieÅ„. Najciekawsze prace zostaÅ‚y wyeksponowane na wystawie, którÄ… można byÅ‚o obejrzeć w holu naszej szkoÅ‚y i UrzÄ™dzie Miasta.

Dnia 9 czerwca 2007 roku na obchodach Dni Chojnowa wszystkim laureatom zostaÅ‚y wrÄ™czone nagrody i wyróżnienia.

LAUREACI KONKURSU

I miejsce                                           II miejsce

A. Gawron – kl. III b SP4                                  R. Czarnecki – kl. III b SP4

A.     Osadkowska – kl. III b SP3                        A. Wojciechowski – kl. III b SP3

K. Marciniszyn – kl. III c SP4                            M. Kulesza – kl. III a SP3

M. Czarny – kl. III a SP3                                   M. Roznowski – kl. III c SP4

D. PierzchaÅ‚a – kl. II b SP4                                N. JabÅ‚oÅ„ska – kl. III c SP4

A.     Chrzanowska – kl. II a SP4                         A. Spirydowicz – kl. II cSP4

B. Lichaj - kl.IIc SP4                         K.Rokus - kl. IIa SP4

M. Kuks – kl. II c SP4                                       W. Waganiak – kl. II b SP4

A.      Marciniec – kl. II b SP4                               P. Lizak – kl. II c SP4

M. Gawron – kl. I c SP4                                     P. Grabowski – kl. I a SP4

A.      Morawska – kl. I d SP4

M. Czyszczoń - kl Ic SP4
A.      Lipa – kl. IV b SP4

K. Urszulak – kl. IV b SP4

Z. Walkiewicz – kl. III a SP4

A. WoÅ‚oszyn – kl. III a SP4

III miejsce                                      Wyróżnienia

K. Borkowski – kl. III b SP3                               K. Jezierski – kl. II b SP4

M. Filipowicz – kl. III b SP4                                N. Netkoniec – kl. III b SP3

P. Wojtczak – kl. II c SP4                                    N. BaÅ‚aj – kl. II a SP3

A.      Sakaluk – kl. II b SP3                                   A. Jankowska – kl. III b SP3

E. Sandulska – kl. II b SP3                                  M. KarpiÅ„ski – kl. II SP3

I. StÄ™pieÅ„ – kl. II b SP3                                       S. Spirydowicz – kl. I d SP4

M. Tenior – kl. I d SP4                                        K. Zakrzewska – kl. I d SP4

K. Gawron – kl. II c SP4                                      Sz. WiÅ›niewski – kl. I a SP4

B.      PrzyÅ‚ucka – kl. II c SP4

M. Butryn – kl. I c SP4

T. Przepłata – kl. I a SP4

Wszystkie dzieci w swoich pracach ukazały piękno naszego miasta.

Organizatorki: A. Grabek, R. Safin, B. Waganiak, B. Wiatrowicz

BARWNY    KOROWÓD

Dnia 9 czerwca o godzinie 16 uczniowie klas I-VI licznie uczestniczyli w barwnym korowodzie zorganizowanym z okazji Dni Chojnowa. Oryginalnie i pomysÅ‚owo wykonane stroje zadziwiaÅ‚y tÅ‚umnie zgromadzonych w Rynku mieszkaÅ„ców naszego miasta. Burmistrz Chojnowa - pan Jan Serkies w stroju rajcy miejskiego ogÅ‚osiÅ‚ rozpoczÄ™cie uroczystoÅ›ci i  przywitaÅ‚ uczestnków korowodu. Szczególnie serdecznie dziÄ™kowaÅ‚ gronu pedagogicznemu ze SzkoÅ‚y Podstawowej nr4 za zachÄ™cenie mÅ‚odzieży do wziÄ™cia udziaÅ‚u w uroczystoÅ›ci i niezwykÅ‚Ä… kreatywność w przygotowaniu strojów.