Mikołaj w bibliotece

W dniu 05.12.13r. w bibliotece szkolnej odbyło się „Spotkanie z Mikołajem". Uczestniczyły w nim klasy pierwsze ze swoimi wychowawczyniami.

Spotkanie przygotowało Koło Przyjaciół Biblioteki pod kierunkiem pań z biblioteki.

Pierwszaki  na wstępie wysłuchały opowiadania „Pomocnik świętego Mikołaja" w ramach akcji „Cała szkoła czyta dzieciom".

Uczniowie ze starszych klas przedstawili scenkę oraz przeprowadzili mini turniej z wiedzy o św. Mikołaju. Dla tych uczniów, którzy dobrze znali postać Świętego wręczono słodkości. Każde dziecko na pamiątkę tego spotkania otrzymało miniaturkę Mikołaja wykonanego przez członków KPB. Na koniec wspólnie odśpiewano radosną piosenkę „Jingle Bells".

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII