WARSZTATY INTEGRACYJNE W II c

W klasie IIc gościła pani pedagog  szkolna M. Pura, która przeprowadziła w formie warsztatowej ciekawe zajęcia integracyjne. Wskazywała uczniom, jak poprzez gest, dobre słowo, właściwą zabawę można okazać rówieśnikom życzliwość, zrozumienie, a nawet zaprzyjaźnić się.

Pokazywała formy zachowań i postaw, które eliminują złość i  agresję, a wpływają na integrację zespołu klasowego. Uczniom i wychowawczyni bardzo te warsztaty podobały się.

Wiele elementów będziemy wykorzystywać w codziennych relacjach koleżeńskich, zarówno na lekcjach, jak i na przerwach.

Myślimy, że spotkamy się jeszcze z panią pedagog na podobnych zajęciach.

(szerokość: 750 / wysokość: 562)(szerokość: 750 / wysokość: 562)

(szerokość: 750 / wysokość: 562) (szerokość: 750 / wysokość: 562)