JASEŁKA

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia uczniowie i grono pedagogiczne naszej szkoły w piątek  20 grudnia 2013r. wzięli udział w przedstawieniu jasełkowym.
              Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnej szopki oraz postaci: Świętej Rodziny, pasterzy, aniołów i królów. Ciekawy, pełen zaskakujących rozwiązań, program uzupełniła aktorska gra Heroda i diabła oraz występ szkolnego chóru pod kierownictwem p. Zenona Chmielewskiego.
               Dekoracje do przedstawienia jasełkowego wykonała p. Anna Grabek.
               Całość spotkania została uwieczniona na licznych fotografiach, które zamieszczone są w galerii.
                                                                                                                                                              Wanda Waszkinel