23 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Przeglądzie Grup Jasełkowych, który odbył się na scenie Teatru Starego w Bolesławcu. Przegląd miał charakter konkursowy i został podzielony na kilka kategorii wiekowych.
            Uczniowie naszej szkoły spośród 9 zgłoszonych grup zdobyli wyróżnienie za przedstawienie pt.: "Opowieść o Narodzeniu Pańskim".
            Jak podkreśliło jury w uzasadnieniu werdyktu, została doceniona gra aktorska, zespół szkolnego chóru oraz wystrój sceny.

Osiągnięcie udało się zdobyć dzięki żmudnej współpracy uczniów i odpowiedzialnych nauczycieli: p. Anny Grabek (dekoracje plastyczne), p. Zenona Chmielewskiego (oprawa muzyczna) oraz ks. Jarosława Góreckiego (reżyser przedstawienia). Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za zaangażowanie.
ks. Jarosław Górecki(szerokość: 750 / wysokość: 562)

więcej zdjęć w galerii