Dzień Składanki i Łamigłówki

29 stycznia to dzień ćwiczeń i zabaw  „mądrej główki" o czym przekonali się wychowankowie świetlicy uczestnicząc w przygotowanych przez wychowawczynie grach konstrukcyjnych i umysłowych. Dzieci rozwiązywały krzyżówki, budowały wyjątkowe wieże, pracowały w grupach rozwiązując karty z łamigłówkami, a na koniec złożyły i pomalowały tekturowe puzzle.

Wykonane przez uczniów prace zdobią teraz salę świetlicy i przypominają uczniom jak ważne są ćwiczenia usprawniające umysł.

Dorota Chopkowicz, Aleksandra Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 248)  (szerokość: 375 / wysokość: 248)

(szerokość: 375 / wysokość: 248)  (szerokość: 375 / wysokość: 248)

E.R.