„Chorych odwiedzać!"

W ramach obchodów Światowego Dnia Chorych uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 należący do grupy Eucharystycznego Ruchu Młodych odwiedzili w czwartek 13.02. 2014 r. pensjonariuszy Ośrodka Pielęgnacyjno-Opiekuńczego „Niebieski Parasol" w Chojnowie. W krótkim przedstawieniu artystycznym przygotowanym przez całą grupę i ks. Jarosława Góreckiego zaprezentowali swoje umiejętności i talenty. Te kilka chwil radości wniosło w życie chorych nadzieję, że w przeżywaniu cierpienia nie są sami. Na koniec, dzieci przekazały pacjentom drobne upominki, wykonane własnoręcznie podczas wcześniejszych spotkań. Odwiedzili też chorych leżących, którzy nie mogli uczestniczyć w przygotowanym przedstawieniu.

Ks. Jarosław Górecki