25.04. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Europejski. Każda z klas od I do VI przygotowała prezentację wylosowanego wcześniej państwa członkowskiego. Było bardzo kolorowo i wesoło. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wiele nowych informacji o krajach Unii Europejskiej, a klasy starsze (IV-VI) brały także udział w konkursie wiedzy o Unii i jej krajach członkowskich. Podczas prezentacji przedstawiciele każdej z klas brali udział w konkursie plastycznym zatytułowanym "Moje skojarzenia z Unią Europejską".
Oceniając prezentacje jury miało spory problem, ponieważ każda klasa przygotowała się bardzo starannie i profesjonalnie.

W kategorii klas I-III wyniki prezentują się następująco:
Wyróżnienie: Ib, IIa, IIIa
III miejsce: IId, IIIb
II miejsce: Ic, IIb
I miejsce: IIc, IIIc
Po obejrzeniu prezentacji i podliczeniu wyników konkursu wiedzy w klasach starszych jury przyznało wyróżnienia klasom: IVc, Va, VIb i VIc. III miejsce zajęła klasa IVa, II miejsce - kl. Vb i VIa, a zwycięzcami okazali się uczniowie klasy IVb.
            Wiele z przygotowanych przez klasy plakatów i budowli można oglądać w holu szkoły.

zdjęcia z prezentacji - w galerii