Językowe zmagania klas IV – VI

Drużynowy Konkurs Języka Angielskiego „Poligloci" odbył się w naszej szkole już po raz drugi. W miniony poniedziałek 19 maja oraz w poniedziałek 26 maja i we wtorek 27 maja klasy IV, V i VI rywalizowały ze sobą, rozwiązując różne zadania i łamigłówki językowe, m.in. układając zdania z rozsypani wyrazowej, rozwiązując krzyżówki, bawiąc się w głuchy telefon czy też odpowiadając na pytania z wiedzy o krajach anglojęzycznych. Na poziomie każdej klasy wyłoniona została zwycięska drużyna, która może poszczycić się zdobyciem tytułu „Szkolnych Poliglotów". Zwycięskie okazały się klasy: IV c, V b oraz VI a. Gratulujemy!

Konkurs przygotowały i przeprowadziły nauczycielki języka angielskiego: Aneta Czapska, Justyna Dziubak – Sobiechowska oraz Iwona Nowicka.

więcej zdjęć w galerii