Podsumowanie konkursu „95-lat TPD w służbie dziecka"

W poniedziałek 2 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w festynie z okazji Dnia Dziecka organizowanym przez  Caritas Diecezji Legnickiej.

Podczas imprezy wręczone zostały nagrody za konkurs plastyczny „95-lat TPD w służbie dziecka"organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Legnicy. Komisja oceniająca w składzie: Janina Stasiak - historyk sztuki, Dorota Jabłońska - wiceprezes Oddziału Okręgowego TPD w Legnicy, Marta Blicharska - animator kultury TPD w Legnicy, przyznała WYRÓŻNIENIA SPECJALNE dla uczniów naszej szkoły za prace:

BUDOWLA:

Michał Czarnota kl. II C

Katarzyna Ginda kl. II D

Amelia Harmaciej kl. II D

Martyna Płomińska kl. II D

Mateusz Krauzowicz kl. II D

ZEGAR WSPOMNIEŃ

Julia Wołoszyn kl. IV A

Martyna Bijak kl. IV A

Patrycja Frąckowiak kl. IV A

Klaudia Kańczuga kl. IV A

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

Aleksandra Halikowska