Konkurs Piosenki Świetlicowej

09.06.2014r.

Po raz trzeci w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Piosenki Świetlicowej. W turnieju brały udział wszystkie grupy świetlicowe z klas I-III.

Muzyczną przygodę z piosenką rozpoczęła grupa barwnie przebranych uczniów z klas pierwszych i drugich,  która zaśpiewała piosenkę Majki Jeżowskiej pt: "Kolorowe dzieci". Uczniów przygotowały wychowawczynie: p. Malwina Rząsa i  p. Teresa Miłuch. Następnie zaprezentowali się uczniowie klas trzecich przygotowani przez organizatorkę imprezy p.  Dorotę Chopkowicz. Zaśpiewali włoską piosenkę „Sarà perché ti amo" zespołu „Ricchi e Poveri". Wokalną podróż zakończyła druga grupa klas młodszych śpiewając i tańcząc do piosenki pt: „Gimnastyczny blues". Uczniów przygotowały wychowawczynie: p. Aleksandra Halikowska, p. Dorota Chopkowicz i p. Bożena Szarek.

Występ oceniało jury w składzie: p. dyrektor Elżbieta Borysewicz, bibliotekarka, p. Urszula Suchodolska oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Joanna Guściora. Po krótkiej przerwie jury postanowiło przyznać:

I miejsce ex aequo grupom z klas pierwszych i drugich „Kolorowe dzieci" i „Wygimnastykowani w rytmie bluesa"

II miejsce – grupie z klas trzecich  „Słoneczna Italia".

Ponadto za szczególny wdzięk podczas śpiewania wyróżniono:

Natalię Roznowską z klasy Ic oraz Karolinę Demiańczuk z klasy IIb.

Gratulujemy wszystkim udanych występów!

(szerokość: 375 / wysokość: 248) (szerokość: 375 / wysokość: 248)

Więcej zdjęć w galerii     E.R