29 września odbyła się w naszej szkole SŁODKA LOTERIA JĘZYKOWA z okazji Europejskiego Dnia języków Obcych. Na wszystkich uczniów od rana czekały losy z pytaniami z języka angielskiego i niemieckiego. Każdy chętny uczeń mógł sprawdzić swoje umiejętności językowe odpowiadając na pytania ze słownictwa, gramatyki, sytuacji dnia codziennego czy wiadomości kulturowych. Zainteresowanie loterią przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Uczniowie bardzo chętnie losowali pytania, gdyż dla każdego poziomu przygotowane były inne zestawy na podstawie podręczników „English Quest" oraz   „Evolution Plus"

Głównym celem SŁODKIEJ LOTERII JĘZYKOWEJ było to aby uczniowie mogli sprawdzić  czego nauczyli się na lekcjach, przełamać swoją barierę językową a przede wszystkim poćwiczyć wypowiedzi ustne. Oczywiście za poprawną odpowiedz każdy otrzymał słodką niespodziankę.

Lotęrię przygotowały uczennica z klasy IV A pod kierunkiem pani Sabiny Kaszowskiej.

więcej zdjęć w galerii