WyglÄ…da dobrze

„ProszÄ™, dziÄ™kujÄ™, przepraszam"

Åšwietlica szkolna jest miejscem, w którym ksztaÅ‚tuje siÄ™ cechy i postawy dziecka, pozwalajÄ…cych mu w przyszÅ‚oÅ›ci na uczestnictwo w życiu spoÅ‚ecznym.
Dlatego też na świetlicy w klasach pierwszych odbyły się zajęcia poświęcone kształtowaniu prawidłowych postaw w miejscu publicznym, przestrzeganiu ustalonych zasad i reguł oraz używania przez dzieci
„czarodziejskich słów": proszÄ™, przepraszam, dziÄ™kujÄ™, dzieÅ„ dobry, do widzenia. Uczniowie podczas zajęć nauczyÅ‚y siÄ™ piosenki pt; "Grzeczne słówka", bawiÅ‚y siÄ™ w zabawÄ™ "grzeczne słówka", malowaÅ‚y swoje drzewko "peÅ‚ne dobrych słów". Punktem kulminacyjnym sprawdzajÄ…cym tego czego nauczyÅ‚y siÄ™ dzieci byÅ‚a wycieczka do Muzeum w Chojnowie. Tam Dyrektor Muzeum p. Jerzy Janus podczas glÄ…dania zachwyciÅ‚ ciekawostkami maÅ‚ych sÅ‚uchaczy.                                                 Dzieci swojÄ… postawÄ… podczas wyjÅ›cia do Muzeum spisaÅ‚y siÄ™ na medal!

Malwina RzÄ…sa

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)

WiÄ™cej zdjęć w galerii                   E.R