OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE KONKURSU

Instytut Rozwoju Oświaty ogłasza Ogólnopolską Olimpiadę Przedmiotową PIONIER 2014 i zaprasza do wzięcia w niej udziału wszystkich uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VI) chcących sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę.

Celem olimpiad jest urozmaicenie programu zajęć i zachęcenie uczniów do rozwijania swoich umiejętności. W naszej szkole konkurs PIONIER organizowany jest z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego i przyrody.
Najbliższe olimpiady odbędą się w dniach 08.12.2014 r. (PIONIER z języka polskiego), 09.12.2014 r. (PIONIER z matematyki), 10.12.2014 r. (PIONIER z j. angielskiego) i 11.12.2014 r. (PIONIER z przyrody). PIONIER jest przeprowadzany w formie testu składającego się z 30 pytań. Do każdego pytania podane są 4 odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi każdy uczeń otrzymuje 1 pkt., za zaznaczenie błędnej odpowiedzi (-1) pkt. Nieudzielenie odpowiedzi powoduje, że na konto ucznia zapisywanych jest 0 pkt.

Zgłoszenie ucznia do olimpiady PIONIER

Uczeń zainteresowany wzięciem udziału w konkursie zobowiązany jest zgłosić tę informację nauczycielowi danego przedmiotu do 20 listopada, wpłacając 8,50 zł za jeden konkurs.

Szkolnym koordynatorem konkursu jest p.Justyna Dziubak-Sobiechowska.

Nagrody

W każdej olimpiadzie Instytut Rozwoju Oświaty przyznaje nagrody dla najlepszych uczestników:

·         1 miejsce - grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa,

·         2 - 5 miejsce - dyplom laureata i nagroda książkowa,

·         6 - 15 miejsce - dyplom wyróżnienia.

Ponadto każdy uczestnik olimpiady, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom potwierdzający jego udział w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej.