"CZARY MARY, ANDRZEJKOWE NIE DO WIARY"

28 listopada uczniowie klas I przekonali się, że Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.

Na początek czarownice z andrzejkowego świata zaprosiły dzieci do rozmaitych zabaw ruchowych przy muzyce. Nie zabrakło również wróżb, pozwalających oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

Zabawie towarzyszył magiczna, a zarazem wesoły nastrój.

Aleksandra Halikowska, Malwina Rząsa

(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 375 / wysokość: 250)(szerokość: 565 / wysokość: 376)