PASOWANIE NA UCZNIA
                                          27 listopada 2014 r.

(szerokość: 190 / wysokość: 190)Pasowanie na ucznia to bardzo ważny dzień w życiu PIERWSZAKA . W tym tak uroczystym  dniu każdy z nich czuje dumę, że będzie pełnoprawnym uczniem szkoły. Radość i dumę czują także rodzice, którzy puszczają swoje pociechy w wielki świat. To właśnie 27 listopada dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie, był dniem wielu zaszczytów. Szkoła tętniła życiem, zebrało się w niej dużo dzieci wraz ze swoimi rodzicami, a także ich nauczyciele i wychowawcy.
  Po złożonej przez każde dziecko przysiędze, Pani Dyrektor oraz Pan Burmistrz podchodzili i poprzez dotknięcie ołówkiem w ramię,pasowali wszystkich "Pierwszaków"na uczniów SP nr 4. Po części oficjalnej przyszła pora na część artystyczną. Dzieci śpiewały piosenki, a także opowiadały wierszyki o swoich prawach i obowiązkach na które tak bardzo kładł nacisk nasz PATRON - JANUSZ KORCZAK Na zakończenie, każda z pociech dostała dyplom oraz niewielki podarunek. Wszystkie dzieci były zadowolone i uśmiechnięte.

źródło: www.chojnow.pl

FILMY:

(szerokość: 375 / wysokość: 222)  (szerokość: 375 / wysokość: 221)

(szerokość: 375 / wysokość: 250)  (szerokość: 375 / wysokość: 250)
                                                                                                                            Wkrótce więcej zdjęć w galerii          E.R