JASEŁKA 2014

Przedświąteczna atmosfera wypełniła teren naszej szkoły w piątek, 19.-go grudnia. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami w klasach zorganizowali spotkania wigilijne, łamiąc się opłatkiem i składając sobie tradycyjne życzenia. Natomiast katecheci: p. Olga Niemasik i ks. Jarosław Górecki przygotowali z uczniami naszej szkoły przedstawienie o Bożym Narodzeniu, które zostało zaprezentowane w nowo odremontowanej sali gimnastycznej. Całość występu uświetnił chór naszej szkoły pod przewodnictwem p. Zenona Chmielewskiego. Na koniec przedstawienia Dyrektor Elżbieta Borysewicz przekazała wszystkim zebranym świąteczne życzenia i zachęciła do zaśpiewania wspólnie kolędy.

ks. Jarosław Górecki

(szerokość: 375 / wysokość: 281) (szerokość: 375 / wysokość: 281)

fot. E. Rusiecka                                                                                                                Więcej zdjęć w galerii     E.R