CORAZ WIĘCEJ SKO-WICZÓW W NASZEJ SZKOLE

Dzięki lekcjom poświęconym SKO  przybyło SKO-wiczów.

Zajęcia  w klasach młodszych na temat oszczędzania i rozmowy indywidualne z uczniami zaprocentowały jak pieniądze złożone w banku, a dlaczego zapytacie, a dlatego, ze przybyło oszczędzających. Uczniowie po prostu zapisali się do Szkolnego Koła i gromadzą swoje pieniądze na książeczkach i poprzez Internet. Gratulujemy i zapraszamy do systematycznego oszczędzania, brania udziału w konkursach i wygrywaniu nagród.

Na początku września było 135 członków SKO. Obecnie jest 186, czyli przybyło 51 nowych SKO-wiczów.

Elżbieta Rusiecka, Urszula Suchodolska

zapraszamy Zapraszamy!!!copy3_of_images.jpg