KONKURS PLASTYCZNY „ MÓJ KALENDARZ "

Zrób własny kalendarz „oszczędnego ucznia" na 2015 rok. Etap szkolny konkursu trwa do 5 lutego.

W poradniku ekonomicznym dla najmłodszych "Brawo Bank" został ogłoszony konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia „MÓJ KALENDARZ ". W kalendarzu zaznacz najważniejsze dla Ciebie daty np. Rozpoczęcie Roku szkolnego, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Urodziny mamy, taty, swoje itp.

Termin nadsyłania prac upływa w dniu 10 lutego 2015r. Na zwycięzców czekają nagrody - zestawy do malowania i upominki SKO.

Prace konkursowe muszą uwzględniać następujące kryteria:

1)sposób przygotowania:  praca wykonana odręcznie, musi być wynikiem osobistej twórczości Uczestnika;

2)technika pracy:   dowolna technika plastyczna;

3)materiały:   dowolne np. ołówek, farby, kredki, papier kolorowy, bibuła, włóczka itp.;

4) format pracy:   od A4 do A3.

Prace Uczestników oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

1) Kategoria I: od 5 do 9 roku życia,
2) Kategoria II: od 10 do 13 roku życia.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ KALENDARZ"- KLIKNIJ TUTAJ

PRACE PLASTYCZNE WYSYŁAMY NA ADRES:

PKO BP

DEPARTAMENT

UL. PUŁAWSKA 15

02-515 WARSZAWA

Z dopiskiem "MÓJ KALENDARZ"

Opiekunki SKO:   Elżbieta Rusiecka, Urszula Suchodolska