Zbiórka na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt zakończona

Przez dwa tygodnie lutego klasa VI b prowadziła zbiórkę rzeczy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt mieszczącego się w Legnicy przy ulicy Ceglanej. Zbiórka zakończyła się sukcesem – trafiły do nas duże ilości suchej karmy zarówno dla psów, jak i dla kotów, a także sporo puszek z jedzeniem oraz smycze, zabawki i koce, które bardzo przydadzą się zwierzętom. Za okazane serce dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się do zbiórki – szczególnie klasie II a wraz        z wychowawczynią p. Aliną Bijak, a także uczniom z klasy VI a i II c. Dziękujemy także rodzicom, którzy nas wspierali oraz przetransportowali zebrane rzeczy do schroniska.

Klasa VI b z wychowawcą, p. Anetą Czapską