WIZYTA W BANKU

(szerokość: 300 / wysokość: 225)23 kwietnia 9-osobowa grupa z koła pozalekcyjnego „ABC ekonomii", które prowadzi p.Justyna Dziubak-Sobiechowska odwiedziła bank BZWBK, mieszczący się przy ulicy Dąbrowskiego w Chojnowie. Taką możliwość mieli uczniowie dzięki p.Małgorzacie Kowalskiej – pani pracującej w tym banku, która w tym roku szkolnym gościła u nas w szkole na naszych zajęciach, przyjmując nasze zaproszenie. Wcześniej w szkole uczniowie przygotowali dwie reklamy banku, które wręczyli w ramach podziękowań.

Zostaliśmy miło przywitani przez p.dyrektora banku. Potem pani Małgosia oprowadziła nas po banku, z cierpliwością odpowiadając na każde zadane przez uczniów pytanie. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się pokazanie przez p.Małgosię, jak działa wpłatomat, czyli urządzenie, gdzie można wpłacać pieniądze (jest to takie pierwsze urządzenie w Chojnowie, stoi przed bankiem BZWBK, koło bankomatu). Pani Małgosia przygotowała też dla uczniów pytania konkursowe. Na szczęście uczniowie spisali się na medal, wykazując się dużą wiedzą na temat zagadnień ekonomicznych i każdy otrzymał nagrodę. Wizytę umilił słodki poczęstunek. Dzieci mogły zakosztować słodyczy w opakowaniach z logo banku.

(szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)
 (szerokość: 375 / wysokość: 210) (szerokość: 375 / wysokość: 210)