WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR

Konkurs "Kangur matematyczny" jest prestiżowym wydarzeniem ze względu na swój międzynarodowy zasięg. W powiecie legnickim przystąpiło do niego 21 szkół, a w nich 682 uczestników. W naszej szkole wzięły w nim udział 22 osoby. W całym powiecie było tylko dwóch laureatów. Obydwaj z naszej szkoły - z klasy 2c – Marcel Sobiechowski i z klasy 3a – Hubert Kupczyński. Wszystkich wyróżnień było 39 w powiecie, w tym z naszej szkoły 3. Są to: Kajetan Tracz i Eliza Laskowska z klasy 3a oraz Michał Janusz z klasy 5a. Gratulujemy ogromnego sukcesu!