Z WIZYTĄ W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE

W dniu 18.05.2015 r. dzieci ze świetlicy - klasy pierwsze wraz z wychowawczynią, udały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie na zajęcia. Uczniowie zapoznali się z księgozbiorem oraz  funkcjonowaniem wypożyczalni i czytelni dla dzieci i młodzieży. Jeden z uczniów – Przemek Rudziak przeczytał kolegom i koleżankom ciekawą książkę "Tort Urodzinowy" Sven Nordqvist, w której głównymi bohaterami jest kot Findus i jego serdeczny przyjaciel staruszek Pettson.

Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały zakładki do książek oraz zapowiedziały, że wrócą tu z rodzicami, aby zostać członkami Biblioteki Miejskiej.

Serdecznie dziękujemy p. Marzenie Luty za miła atmosferę i ciekawe spotkanie.

Malwina Rząsa

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)
 (szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 281)
                                                                                    WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII   E.R