Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

w SP 3 w Chojnowie

W czwartek 21 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły, a także szkół podstawowych z Rokitek, Okmian, Niedźwiedzic, Budziwojowa oraz ze Szkoły Podstawowej nr 1 ze Złotoryi. Każdy uczeń musiał zmierzyć się z testem, sprawdzającym jego umiejętności językowe. Rywalizacja była bardzo duża, ale nasi uczniowie dobrze sobie poradzili i zajęli czołowe miejsca.

W kategorii klas IV Mikołaj Wołoszyn zdobył II miejsce, w kategorii klas V niepokonany okazał się Michał Janusz, który zajął I miejsce, zaś tuż za nim na II miejscu znalazł się Maciej Wengrzyn. W kategorii klas VI Jakub Wengrzyn zajął II miejsce.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na polu językowym!

zdjęcia: SP3
więcej - w galerii