DZIEŃ TPD W NASZEJ SZKOLE

Wartości Towarzystwa Przyjaciół Dzieci są ponadczasowe i są w stanie pokonać wszelkie trendy społeczne i polityczne, ponieważ dziecko jest zawsze takie samo i potrzebuje takiej samej pomocy"

Z okazji 70-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy 21 maja w naszej szkole odbył się Dzień TPD. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli zorganizowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci.

W tym dniu dzieci były witane cukierkami. Zainteresowani historią uczniowie oglądali kronikę Koła Przyjaciół Dzieci działającego przy Szkole Podstawowej Nr 4. Rodzice mogli zapoznać się z ofertą kolonii letnich w kraju i zagranicą.

Wśród atrakcji nie zabrakło kramiku z wypiekami, owocami, uczniowskimi mieszankami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezenty dla mamy takie jak róże z krepiny, szklane ozdoby, serduszka origami. W tym dniu  członkowie koła wylosowali także trzy klasy, które otrzymały miły poczęstunek.

Dzięki hojności DARCZYŃCY część smakołyków została rozdana dzieciom.

PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ UCZNIOM, RODZICOM Z KLASY II C I NAUCZYCIELOM A SZCZEGÓLNIE WYCHOWAWCOM ŚWIETLICY ZA ZAANGAŻOWANIE I POMOC PRZY ORGANIZACJI DNIA TPD W NASZEJ SZKOLE.

WSZYSTKIE ZEBRANE ŚRODKI ZOSTAŁY PRZEKAZANE NA RZECZ TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI.

CZŁONKOWIE

KOŁA PRZYJACIÓŁ DZIECI

PRZY SP4 W CHOJNOWIE

(szerokość: 375 / wysokość: 250) (szerokość: 375 / wysokość: 250)