PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI TPD

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

22 czerwca 2015 r. w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbyła się uroczystość podsumowania działalności Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w roku szkolnym 2014/2015, podczas której wręczono odznaczenia, puchary, dyplomy i upominki.

W wyniku podsumowania Konkursu na NAJAKTYWNIEJSZE KOŁO TPD w roku szkolnym 2014/2015 KOŁO PRZYJACIÓŁ DZIECI przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Chojnowie zajęło II miejsce w kategorii Koła TPD Oddziału Okręgowego w Legnicy działające w miastach.

Pani Dyrektor Elżbieta Borysewicz odebrała puchar, dyplom i upominki przyznane Kołu za szczególne zaangażowanie i działania podejmowane na rzecz dzieci i stowarzyszenia.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci nadało Pani Aleksandrze Halikowskiej honorowy tytuł „FENOMENA ROKU 2014/2015" za dużą aktywność, podejmowanie wielu inicjatyw na rzecz poprawy warunków życia dzieci i ich rodzin oraz rozwój naszego Stowarzyszenia.

W programie uroczystości nie zabrakło historii TPD i piosenek w wykonaniu dzieci. Na zakończenie Prezes TPD Kazimierz Pleśniak przypomniał zebranym hasło przewodnie stowarzyszenia: „Naszym celem dobro dziecka".

Aleksandra Halikowska

(szerokość: 375 / wysokość: 562) (szerokość: 375 / wysokość: 562)