Kolejne zwycięstwa uczniów z „Kółka warcabowego"

26 września w Świetlicy Wiejskiej w Goliszowie zostały rozegrane kolejne już Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Warcabach. W zawodach udział wzięli udział uczniowie z „Kółka warcabowego" naszej szkoły.

Wyniki:

kategoria do lat 10 - dziewczęta

1 miejsce Wiktoria Rybczyńska

kategoria 11-12 lat – chłopcy

3 miejsce Marcel Bijak

kategoria 11-12 lat -dziewczęta

1 miejsce Anna Tersa
2 miejsce Julia Wiśniewska

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali od organizatorów puchary, medale oraz dyplomy.

Ponadto, zakwalifikowaliśmy się do startu w Turnieju Strefowym Dolnośląskim, który odbędzie się 17 października w Ciechowie.

Wszystkim  serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Bożena Szarek

Opiekun „Kółka warcabowego"

Zdjęcia                                                                                                                                                     E.R

www.chojnow.pl